SiDeSign Anna Kędziorek

powstała z miłości do starych technik stolarskich i tapicerskich. Tradycje rodzinne właścicielki są w pracowni kultywowane, odświeżane i wzbogacane. 

Pracownia zajmuje się renowacją mebli drewnianych, tapicerowanych oraz tworzeniem własnych projektów we współpracy z klientem. Intarsja, politura, fornirowanie ręczne, pozłota to techniki, po które Anna Kędziorek chętnie sięga tworząc nowe projekty. Inspiracją do nowego projektu bardzo często jest natura, zarówno w doborze technik i materiałów, jak i w samej formie. W pracowni wykonuje również renowacje mebli drewnianych i tapicerowanych w technikach tradycyjnych. Większość prac zarówno przy renowacji mebli drewnianych jak i tapicerowanych jest wykonywana ręcznie. Sznurowanie sprężyn, szycie trawy morskiej, szycie ręczne pokrycia tapicerskiego to kilka ze starych technik wykonywania renowacji tapicerki. Każda nowa praca jest wspaniałym spotkaniem z historią mebla, jego perypetiami oraz opowieścią, którą niesie. Dostaje nowe życie by opowieść płynęła dalej. Każdy nowy projekt jest spotkaniem z pięknem, naturą i jej możliwościami.


Strona internetowa: www.sidesignpracownia.pl
Facebook: https://www.facebook.com/SiDeSignpracownia/
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: +48608300705
Adres: ul. Bliska 23, U1