×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/heppner/domains/nocrzemiosla.pl/public_html/images/galleries/bs-ceramic-warsztat.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galleries/bs-ceramic-warsztat

GRAFICZNE KUBKI / BS ceramic

Podczas Nocy Rzemiosła zabiorę Was w świat wyjątkowej ceramiki.

Z moją opieką stworzysz niepowtarzalny kubek z sitodrukową grafiką, w którym połączą się dwa światy – ceramiczny i graficzny.
Podczas Nocy Rzemiosła opowiem o tajnikach pracy z gliną i warsztacie ceramika, w tym o sposobach pracy z gliną i sitodruku. Samodzielnie przygotujesz farby ceramiczne, stworzysz odbitki na glinie i ulepisz kubek. Po zakończonym warsztacie wysuszę pracę, wypalę, poszkliwię szkliwem transparentnym, a następnie wypalę raz jeszcze na kamionkę. Kubek odbierzesz w mojej pracowni po dwóch tygodniach od spotkania.

termin warsztatu: 23.09 g. 16.00 -17.30
adres pracowni: ul. Górczewska 179 (lokal nr 5 w budynku biurowym)
liczba miejsc: 6

Wskazówki: Pracownia mieści się w budynku biurowym na terenie pofabrycznym. Wejście od ul. Górczewskiej, przy samym Metrze Urlychów.

Udział w warsztacie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy. Link do formularza zostanie opublikowany w wydarzeniu na FB: https://fb.me/e/31d7wDsVs

 {gallery}bs-ceramic-warsztat{/gallery}