SZYCIE NEREK / Sue Anne Art Studio - Studio Artystyczne Anna Lasik

Z materiałów wodoodpornych, ale również włączając zerowaste,

czyli wykorzystanie wtórne materiałów, np spodni, kurtki, materiału z parasolek, uczestnicy będą kroić elementy nerki (saszetki biodrowej) i uczyć się zszywać w odpowiedniej kolejności. Następnie ją wykańczać podszewką i zapięciem. Stworzone uszytki uczestnicy zabierają dla siebie.

Prowadząca:
Założycielka pracowni Anna Zuzanna Lasik - urodzona w Warszawie w rodzinie artystów plastyków; ukończyła Aktywne Studium Plastyczne Technik Teatralno-Filmowych w Warszawie z dyplomem z Charakteryzacji Teatralno-Filmowej w 2008 roku; Wyższą Szkołę Artystyczną w Warszawie, na kierunku Malarstwo, w pracowni dyplomowej Kostium i Rekwizyt Sceniczny u prof. Andrzeja Łubowskiego zakończoną obroną dyplomu w 2010 roku z aneksem z malarstwa sztalugowego u prof. dr hab. Błażeja Ostoja – Lniskiego; studia II stopnia na wydziale Wzornictwa w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi z dyplomem magistra sztuk pięknych w 2012 roku w pracowni kostiumu unikatowego u prof. Moniki Kanios – Stańczyk.
W 2014 roku obroniła dyplom z pedagogiki w specjalizacji – arteterapia, leczenie sztuką u prof. Marcina Siejdy.
W 2012 roku założyła firmę SUE ANNE ART STUDIO zajmującą się warsztatami i szkoleniami z mody, sztuk plastycznych oraz tworzeniem kostiumów scenicznych.
W 2012 roku wstąpiła do ZPAP. Od 2014 roku należy do Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie oraz do Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych. Pracuje jako pedagog prowadząc warsztaty i szkolenia z malarstwa, rysunku, projektowania mody, historii sztuki, ubioru oraz krawiectwa.

termin warsztatu: 25.09 (niedziela) g.16.00-20.00
adres pracowni: Kruszyńska 31, Warszawa
liczba miejsc: 10

Udział w warsztacie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy. https://bit.ly/3LfcyQs