CZARKI I KUBKI NA JESIENNE HERBATKI / Ronja Ceramics

Herbata i ceramika. Zbliżają się długie jesienne wieczory, których najlepszym kompanem jest ulubiona, ciepła herbata.

Zapraszamy Was na spotkanie wokół naczyń do tego esencjonalnego naparu.
Porozmawiamy w czym najbardziej lubicie go pić i podyskutujemy o różnych tradycjach parzenia. Zaprezentujemy różne kształty i inspiracje, zarówno tradycyjne jak i zupełnie szalone. Zdecydujecie co macie ochotę zrobić; kubek, czarkę czy filiżankę i zabierzemy się do wspólnej pracy.

Chcemy by spotkanie było otwarte na potrzeby i pomysły uczestników i uczestniczek oraz przebiegało w kameralnej i ciepłej atmosferze. Porozmawiamy o różnych możliwościach gliny, tradycyjnych kształtach z różnych kultur i „łamaniu reguł”, eksperymentowaniu. Stworzymy mini projekty/szkice i przystąpimy do wspólnej pracy. Każdy uczestnika i każda uczestniczka wybierze jedną z technik tworzenia i dobierze niezbędne narzędzia. Przy naszej podpowiedzi i pomocy, powstaną naczynia. Prace zostaną u nas do wypału i zostaną przez nas poszkliwione. Zapewniamy herbatę i ciasteczka :)

termin warsztatu: 24.09 (sobota) g.13.00-15.00
adres pracowni: Rydygiera 8, budynek 24, lokal 105, Warszawa
Lokal mieści się w Instytucie Chemii. Znajdziecie nas w głównym, wysokim budynku (nr 24, za przedszkolem, przed szlabanem) na pierwszym piętrze.
liczba miejsc: 5

Udział w warsztacie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy. https://bit.ly/3LfcyQs