MadeByYou

MadeByYou - Sam pomaluj ceramikę to wyjątkowe miejsce,

w którym nauczysz się malować i ozdabiać ceramikę: figurki, kubki, talerze, miski, kafle... Do wyboru czeka na Ciebie ponad 100 różnorodnych form ceramicznych.
W tutejszej pracowni znajdziesz wszystkie potrzebne materiały, dzięki którym sam lub z pomocą prowadzących, możesz ozdobić wybraną ceramikę. Do dyspozycji masz formy ceramiczne, farby, szablony, stemple, książki z inspiracjami, przykłady różnorodnych technik zdobienia, fartuchy i pędzle. Efekty Twojej pracy utrwalą się po szkliwieniu i wypalaniu. Dzięki temu prace nadają się do codziennego użytku. Płacisz tylko za formę ceramiczną, którą malujesz! MadeByYou to miejsce dla osób w każdym wieku. Daje możliwość spędzania wolnego czasu, zajęć dla najmłodszych czy artystycznej imprezy urodzinowej, integracyjnej dla firm.
MadeByYou - Sam pomaluj ceramikę to niezliczona ilość pomysłów na Twoją autorską, oryginalną, trwałą i wyjątkową pamiątkę oraz wspaniałe prezenty dla bliskich osób.
Więcej o nas znajdziesz na stronach:
www.madebyyou.pl
https://www.facebook.com/madebyyou.sampomalujceramike
http://malujceramike.blogspot.com/
W ramach Nocy Rzemiosła//Festiwalu Warsztatów Rzemieślniczych pracownia będzie otwarta dla zwiedzających w (25.09) w godzinach 11.00-13.00.

termin warsztatu: 25.09 (niedziela) g. 11.00-13.00
Zapisy znajdują się zakładce ‘’warsztaty’’.