Rojewscy Biżuteria

Nasza pracownia to kameralne miejsce na mapie Warszawy, gdzie tworzona jest biżuterią, w całości, od początku do końca ręcznie.

Do wykonania tejże biżuterii wykorzystujemy jedynie metale szlachetne wysokiej próby takie jak srebro, złoto i platyna, zakuwamy zaś jedynie szlachetne, starannie wyselekcjonowane przez nas kamienie z całego świata.
Naszą pracownie tworzą ojciec i córka, Mistrz i Mistrzyni. Nasza działalność głównie opiera się na tworzeniu unikatów zaprojektowanych pod indywidualne potrzeby Klienta. W rzadkich chwilach wolnego czasu tworzymy również autorską biżuterię, którą możecie znaleźć wystawioną w naszym sklepie stacjonarnym przy ul. Oleandrów 5.
Jesteśmy przekonani, że biżuteria robiona ręcznie, wykonywana z pasją i miłością do rzemiosła, ma duszę i serce. To ona wyraża osobowość właściciela, piękne uczucia obdarowującego, to ją przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Każda sztuka, która wychodzi z naszej pracowni jest jedyna, unikatowa i wyjątkowa. Taką biżuterię chcemy i kochamy robić.

W ramach Nocy Rzemiosła//Festiwalu Warsztatów Rzemieślniczych pracownia będzie otwarta dla zwiedzających 23-24.09 (sobota i niedziela) w godzinach 17.00-22.00.

adres pracowni: ul. Oleandrów 5