grab me print

Grab me print to mój pomysł na renesans technik fotograficznych sprzed dwóch wieków.

Od czasów liceum Plastycznego w Lublinie, poprzez studia na ASP w Warszawie zawsze towarzyszyła mi szeroko pojęta fotografia analogowa. Obecnie, prowadząc amatorską, wolontariacką grupę fotograficzną Światłoczółki w Domu Kultury KADR w Warszawie szlifuję wraz z uczestnikami swoją wiedzę i umiejętności.
W tym roku skupiam się na technice cyjanotypii oraz brązu vandyke. Dzięki samodzielnie zbudowanym narzędziom wchodzę na rynek z odbitkami wielkoformatowymi. Wchodzę we współpracę z innymi rzemieślnikami i artystami. Jestem otwarty na nowe, niesztampowe pomysły.
Zapraszam Was do analogowej ciemni fotograficznej, gdzie oprócz klasycznej techniki fotografii czarno-białej zajmuję się alternatywnymi, szlachetnymi technikami oraz… eksperymentuję. Tego popołudnia pokażę Wam jedną z alternatywnych sposobów uzyskiwania obrazu fotograficznego na papierze akwarelowym.

W ramach Nocy Rzemiosła//Festiwalu Warsztatów Rzemieślniczych pracownia będzie otwarta dla zwiedzających 24.09 (niedziela) w godzinach 15.:00-18.00.

adres pracowni: Dom Kultury KADR, ul.Wincentego Rzymowskiego 32