BS ceramic

Marka BS ceramic to studio designu specjalizuje się w ceramice.

Wszystkie przedmioty, zarówno te użytkowe jak i dekoracyjne powstają wykorzystując tradycyjny ręczny sposób modelowania gliny oraz odlewanie z form.
Staram się łączyć ceramikę, grafikę i malarstwo. Wykorzystuję techniki sitodruku, litografii, malarstwa, rysunku które od lat próbuję przekładać na język ceramiki. Poszukuję i tworzę własne farby, które wytrzymują wypalanie w wysokich temperaturach – są to niekończące się eksperymenty.
Niesłychanie ważna jest dla mnie żmudna praca rzemieślnicza, która prowadzi do wysokiej jakości i użytkowości przedmiotu. Dążę do tego, aby rzemiosło i sztuka spotkały się w jednym wyjątkowym przedmiocie.

Pracownia mieści się na warszawskiej Woli, w starej fabryce domów. Powstają tu wazony, kubki, patery, talerze – rzeczy, którymi można się otaczać i ozdabiać swoją przestrzeń, a jednocześnie patrząc na nie i ich używając przenosić się w inne przestrzenie.

FB: https://www.facebook.com/BSceramicBeataSzajdziuk
IG: https://www.instagram.com/bsceramic/
telefon do pracowni: 692 976 469

W ramach Nocy Rzemiosła//Festiwalu Warsztatów Rzemieślniczych pracownia będzie otwarta dla zwiedzających 23.09 (sobota) w godzinach 17.30-20.00.
adres pracowni: ul. Górczewska 179 (lokal nr 5 w budynku biurowym)

Wskazówki: Pracownia mieści się w budynku biurowym na terenie pofabrycznym. Wejście od ul. Górczewskiej, przy samym Metrze Urlychów.