Warsztat Rzemiosł Artystycznych ,,Renesans"

Działamy od 1996 roku i od tego momentu, poprzez nasze dokonania,

wyraźnie zaznaczamy swoją obecność na artystycznej mapie zarówno Polski, jak i Europy. Oprawa dzieł sztuki od ponad 18 lat jest naszą elementarną i sztandarową dziedziną. W działalności ramiarskiej bazujemy na szerokiej wiedzy z zakresu historii sztuki, a wykorzystywane technologie opierają się na tradycyjnych technikach mistrzowskich. Tworzymy oprawy w stylistykach historycznych, od renesansu przez art deco do współczesności. Właśnie dlatego możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć o sobie, że należymy do czołówki firm w tej dziedzinie.
Obecnie, wykorzystując zdobywane przez lata doświadczenie, rozszerzyliśmy spektrum naszych działań o oprawę i postarzanie luster, projektowanie i wykonawstwo unikatowych mebli, wykańczanie detali architektonicznych, także artystyczną dekorację ścian i oświetlenie - w szczególności na potrzeby ekspozycji dzieł sztuki.
Z powodzeniem współpracujemy z uznanymi projektantami, co owocuje wyjątkowymi realizacjami w kraju i za granicą. Stosując historyczne technologie sięgające starożytności, nie zapominamy o najnowszych zdobyczach techniki.
W każdym projekcie stawiamy sobie najwyższe wymagania i nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań doskonaląc warsztat.

Zapraszamy na naszą stronę www: http://www.artramy.pl/

W ramach Nocy Rzemiosła//Festiwalu Warsztatów Rzemieślniczych pracownia będzie otwarta dla zwiedzających w sobotę i niedzielę (24.09) w godzinach 9.00-17.00.

adres pracowni: ul. Warszawska 9, Warszawa