Odnawialnia

Odnawialnia to pracownia w Warszawie, która łączy fanów starych mebli

i stylu vintage we wnętrzach. W ofercie pracowni znajdziesz warsztaty z zakresu renowacji i stylizacji mebli, warsztaty tapicerskie oraz kurs posługiwania się cykliną. Odnawialnia to także blog i media społecznościowe. Na naszych stronach obejrzysz prace kursantów, pomysły na stylizacje mebli i przykłady aranżacji jak łączyć stare meble ze współczesnymi wnętrzami.
Nazywam się Małgosia Budzich i wspieram pasjonatów starych mebli w rozwijaniu hobby. Uczę, jak przeprowadzić klasyczną renowację mebli drewnianych, ale też wystylizować nieciekawy mebel z mdf, by stał się ozdobą wnętrza. Prowadzę warsztaty stacjonarne, kursy online, publikuję na blogu, fotografuję wnętrza – to moja pasja i obecnie mój sposób na życie. Jestem także autorką książki "Meble od nowa", w której pokazuję jak przywrócić do życia stare meble we współczesnych wnętrzach.Prowadzę również zajęcia na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Europejskiej z zakresu Home Design.

W ramach Nocy Rzemiosła//Festiwalu Warsztatów Rzemieślniczych pracownia będzie otwarta dla zwiedzających w niedzielę (25.09) w godzinach 10.00-18.00. 

interaktywne oprowadzanie: 10.00-13.00 
termin warsztatu: 25.09 (niedziela) g.14.00-18.00
Zapisy znajdują się zakładce ‘’warsztaty’’.

adres pracowni: Korkowa 167, Warszawa