AgaBrwi

ODKRYJ BOGACTWO ZDOBIENIA TKANIN DZIĘKI WARSZTATOM W PRACOWNI AGA BRWI

Organizujemy warsztaty, na których można wyrazić siebie twórczo i wyjść z własnym dziełem: tkaniną, koszulką czy torbą z unikalnym nadrukiem.
Do pracowni, na warszawskim Mokotowie zapraszamy wszystkie osoby, które interesują się grafiką, drukiem, farbowaniem tkanin i te, które po prostu lubią kreatywnie spędzać czas. Nie trzeba mieć doświadczenia, aby w nich uczestniczyć.
● WARSZTATY SITODRUKU. Te warsztaty realizujemy w kilku wersjach - dla osób, które stawiają pierwsze kroki oraz dla dociekliwych. Można na nich zrealizować nadruk według gotowego wzoru, swój własny projekt lub nauczyć się technik sitodruku, by korzystać z nich samodzielnie. Można też skorzystać z pracowni 1:1, by indywidualnie pod okiem Agi Brwi pracować nad swoim projektem.
● WARSZTATY FARBOWANIA TKANIN. Uczymy aż 5 technik farbowanie tkanin: low-water immersion, ice-dyeing, ombre, shibori oraz tie-day. Dzięki raz zdobytym umiejętnościom można samemu nadawać tkaninom i ubraniom unikalnego charakteru.
● WARSZTATY UPCYKLINGU. Te warsztaty to szansa, by dać nowe życie nieużywanym ubraniom i tekstyliom (zasłony, poduszki, pledy) dzięki technikom takim jak sitodruk czy farbowanie.

Uczestnicy wychodzą z warsztatów z oryginalnymi ciuchami i nadrukami, które są trwałe i można się nimi cieszyć latami. Chwalą profesjonalizm oraz to, że mogą zdobyć nowe, praktyczne umiejętności w nieziemsko twórczej atmosferze.

Pracownia Agi Brwi to miejsce, gdzie można zresetować głowę, spędzić czas wśród pozytywnych ludzi, zarazić się pasją do sitodruku lub twórczo ją rozwinąć pod okiem profesjonalistów.

O prowadzącej
AGA BRWI // AGNIESZKA STANASIUK - Jestem artystką, z wykształcenia projektantką tkanin po łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych, zakochaną w druku na tekstyliach. Projektuję tkaniny, odzież i kostiumy teatralne. Od 2010 r. prowadzę własną pracownię i warsztaty sitodruku. Nie przestaję drukować. Uwielbiam sitodruk za twórcze możliwości jakie daje. W pracowni robię dużo miejsca na zabawę. Takie podejście, pełne eksperymentowania i radości przekazuję uczestnikom moich warsztatów.

Adres pracowni ul.Starościńska 1/3 lok.26

dzień otwarcia
25.09 (sobota), 26.09 (niedziela)
godziny otwarcia
16-20