The Whole Elements

to pracownia założona przez Annę Berę – artystkę, rzeźbiarkę i stolarza. Anna tworzy głównie drewniane meble skrzyniowe, które wykonuje ręcznie w limitowanych edycjach lub jako pojedyncze unikatowe egzemplarze. 

Jej projekty nawiązują do form zaczerpniętych z przyrody. Skupia się na sposobach używania przedmiotu i na jego rytualnym znaczeniu w codziennym życiu. Tworzy rzeźbiarskie meble, które formą nie zdradzają swojej funkcjonalności, ale zachęcają by je badać i samodzielnie nadawać znaczenie. W swoich pracach Anna odnosi się do ludowej tradycji swojego rodzinnego regionu Gór Świętokrzyskich. W projektowaniu ważny jest dla niej aspekt konceptualny, spojrzenie antropologiczne, a także kontestowanie i odkrywanie nowych wartości. Jej prace były prezentowane na wystawach w kraju i za granicą, między innymi w Nowym Jorku, Mediolanie, Sztokholmie, Seulu, a także w Anglii, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Niemczech, Litwie, Łotwie, Islandii.
Facebook: https://www.facebook.com/thewholeelements/
Inastagram: https://www.instagram.com/the_whole_elements/
Strona internetowa: https://www.thewholeelements.com/
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: 500 112 659
Adres: ul. Ireny Kosmowskiej 6, 03-750 Warszawa

dzień otwarcia
26.09 (niedziela)
godziny otwarcia
18:00-20:00

część zdjęć: fot. Radek Zawadzki, Projekt Pracownie