FabLab powered by Orange

FabLab - czyli miejsce eksperymentalnej produkcji. To tutaj powstają najbardziej szalone i wymyślne projekty łączące ze sobą tradycyjne rzemiosło i nowe technologie.

 

Najważniejszą cechą tego miejsca jest jednak edukacja przez praktykę. Od ponad 4 lat uczymy oraz propagujemy wiedzę z zakresu projektowania, prototypowania, kodowania, elektroniki, konstruowania, szycia, stolarstwa, materiałoznawstwa i innych nie mniej istotnych zagadnień niezbędnych do tego, by rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem rzeczy. Naszymi działaniami staramy się docierać do jak największej grupy ludzi o różnych zainteresowaniach, doświadczeniu i potrzebach. To dzięki zaangażowaniu hobbystów, edukatorów oraz rzemieślników, którzy w jednym miejscu współtworzą społeczność makerów możliwe jest płynne dzielenie się i wymiana wiedzy oraz doświadczeń związanych z wytwarzaniem najróżniejszych dóbr. W Fab Labie mieszczą się takie pomieszczenia jak pracownia krawiecka, pracownia obróbki CNC, pracownia elektroniczna, pracownia sitodruku, pracownia druku 3d czy pracownia stolarska. Więcej informacji na stronie: https://fablabwarszawa.pl

FabLab powered by Orange (ang. fabrication laboratory) to miejsce stworzone w Warszawie
przez Fundację Orange i Stowarzyszenie Robisz.to. Dzięki zaawansowanym technologiom
oraz wsparciu trenerów można w nim nauczyć się jak twórczo korzystać z nowych
technologii, by stworzyć dosłownie wszystko.


ul. Targowa 56
03-733 Warszawa

dzień otwarcia
25.09 (sobota)
godziny otwarcia
16:00-20:00

Z uwagi na obszar FabLabu, zalecamy pojawienie się o pełnej godzinie (16:00, 17:00, 18:00, 19:00). Da nam to możliwość zaopiekowania się każdym zwiedzającym, uważne oprowadzenie po przestrzeni i odpowiedzenie na pytania, które pojawią się podczas zwiedzania.