MadeByYou

MadeByYou - Sam pomaluj ceramikę to wyjątkowe miejsce, w którym nauczysz się malować i ozdabiać ceramikę: figurki, kubki, talerze, miski, kafle... Do wyboru czeka na Ciebie ponad 100 różnorodnych form ceramicznych.

W tutejszej pracowni znajdziesz wszystkie potrzebne materiały, dzięki którym sam lub z pomocą prowadzących, możesz ozdobić wybraną ceramikę. Do dyspozycji masz formy ceramiczne, farby, szablony, stemple, książki z inspiracjami, przykłady różnorodnych technik zdobienia, fartuchy i pędzle. Efekty Twojej pracy utrwalą się po szkliwieniu i wypalaniu. Dzięki temu prace nadają się do codziennego użytku. Płacisz tylko za formę ceramiczną, którą malujesz! MadeByYou to miejsce dla osób w każdym wieku. Daje możliwość spędzania wolnego czasu, zajęć dla najmłodszych czy artystycznej imprezy urodzinowej, integracyjnej dla firm.
MadeByYou - Sam pomaluj ceramikę to niezliczona ilość pomysłów na Twoją autorską, oryginalną, trwałą i wyjątkową pamiątkę oraz wspaniałe prezenty dla bliskich osób.

Więcej o nas znajdziesz na stronach:
www.madebyyou.pl
https://www.facebook.com/madebyyou.sampomalujceramike
http://malujceramike.blogspot.com/
Nasza pracownia mieści się w centrum Warszawy ul. Górskiego 6.

dzień otwarcia
25.09 (sobota)
godziny otwarcia
12-19.30