LAZY STUDIO

Wzorcownia, pracownia projektowa, krawiecka i kaletnicza. 

Realizujemy wszystkie etapy powstawania produktu - od projektu przez tworzenie konstrukcji i odszywanie pierwowzorów, stopniowanie odzieży po produkcję małych serii. W naszych pracowniach powstają pojedyncze projekty, krótkie serie, kolekcje dyplomowe, kostiumy sceniczne i teatralne ale także elementy wyposażenia wnętrz i scenografii - jeśli tylko można je uszyć.
Oferujemy również szycie na miarę dla osób niezadowolonych z oferty dostępnej na rynku.
Współpracujemy zarówno z profesjonalnymi markami, początkującymi projektantami jak i klientami indywidualnymi.
Założycielka studia Klaudia Filipiak jest projektantką oraz technologiem odzieży - nasza wiedza opiera się na wieloletnim doświadczeniu i praktyce.

LAZY STUDIO to także marka, pod którą tworzymy ubrania i akcesoria ze skóry. Ubrania wykonujemy z wielu różnorodnych tkanin. Dbamy o niepowtarzalność, więc produkujemy kilka sztuk w danym kolorze i rozmiarze. Natomiast w pracowni kaletniczej tworzymy akcesoria - od torebek i plecaków przez saszetki po smycze i obroże dla zwierzaków. Chcemy aby każde akcesorium było spersonalizowane i służyło na długo, dlatego możemy je dostosować dla Ciebie pod względem wymiarów. Wszystko to z dostępnych u nas surowców.

www.lazystudio.info

LAZY STUDIO Bracka 23/54 Warszawa